Yeşildere Hukuk Bürosu


Yeşildere Hukuk & Danışmanlık Ofisi, müvekkillerine ve dosya miktarına bakmaksızın adaletin tecelli etmesi amacıyla tüm dosyalarını en ince ayrıntısına kadar değerlendirmektedir. Çalışkanlığımız ve titiz çalışma prensibimiz başarımızın teminatıdır.

Müvekkillerimize en hızlı ve en etkili şekilde hukuki danışmanlık hizmetini tüm Türkiye kapsamında sunmaktayız. Buradan hareketle, Türkiye genelinde İstanbul merkezli hizmet verilmektedir.

Av. Yekta YEŞİLDERE, 2018 Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olup, Yeşildere Hukuk Büro'sunu kurmuştur.

Yeşildere Hukuk bürosu, ulusal hukuki işlem ve uyuşmazlıklarda hizmet sunmak amacıyla İstanbul’da faaliyet gösteren bir hukuk bürosudur. Büromuz ulusal şirketlere firmalara da hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Yeşildere Hukuk Bürosu'nda değişen dünya ve hukuk sistemlerine göre organize olan hukuk firmasıyız. Tutarlı, sabırlı ve ilgi alanlarımızda profesyoneliz, her yeni vakıayı hak ettiği ilgiye inceliyoruz.

Hizmetlerimizin ayrılmaz bir parçası, müşterilerimizin yasal ihtiyaçları doğrultusunda doğru kararlar alabilmeleri için müşterilerimizle yakın çalışmak ve sürecin bir parçası olmaktır.

Çalışma Presibimiz


Müvekkillerimiz ile söz konusu uyuşmazlığın işleyişi ve çözüme ilişkin bilgi aktarımı uzman ekibimiz tarafından hızlı bir şekilde bilgilendirip; uyuşmazlığın, müvekkil tarafından her aşamasında hakim olmasını amaçlamaktadır.

Her an bilgi aktarımı içinde olmamız ve müvekkillerimizin olası yeni taleplerini en hızlı şekilde değerlendiriyor olmamız; müvekkil memnuniyetinin temel mimarıdır.


AVUKAT

Yekta YEŞİLDERE